fundacja

Od wielu lat bardzo aktywnie angażuję się w projekty, które mają na celu edukację dzieci i młodzieży. Uczestniczyłem w wielu akcjach charytatywnych. Teraz dzięki mojej Fundacji, którą założyłem w 2015 roku chciałbym edukować, socjalizować i resocjalizować poprzez fotografię. Od zawsze powtarzam, że to właśnie fotografowanie wyciąga mnie z domu i daje mi motywację do działania. Chciałbym moją pasją zarazić innych, szczególnie młodych ludzi, którzy może właśnie teraz poszukują swojej życiowej drogi. Podzielić się wiedzą, którą zdobywałem w ciągu blisko trzydziestu lat mojej zawodowej kariery. Tym chętniej przygotowywałem autorską kolekcję gier edukacyjnych, pierwszy taki projekt w Polsce.

Moja Fundacja przygotowuje właśnie projekty skierowane do młodzieży szkolnej oraz wychowanków ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Zaczynamy od spotkań i nieodpłatnych warsztatów fotograficznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Fundacją Jacka Boneckiego napisz: info@bonecki.com.

Już wkrótce relacje z realizacji pierwszych projektów.

Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań.  (więcej…)


dane kontaktowe

 

info@bonecki.com

facebook.com/JacekBoneckiPhotography

instagram.com/jacekbonecki/

 

BONECKI SHOP

W sklepie możesz kupić wszystkie produkty

z mojej autorskiej kolekcji z autografem

i indywidualną dedykacją.

wszelkie prawa zastrzeżone - 2016 - Jacek Bonecki Photography

made by station75.com