Gra Tajemnice Fotografii już w sprzedaży

Print
Gra „Tajemnice fotografii” to propozycja dla wszystkich, którzy poprzez zabawę chcą rozwijać swoją spostrzegawczość i wiedzę o fotografii. Dzieli się praktycznymi wskazówkami, jak wykorzystywać światło, ruch czy możliwości aparatu, by zrobić efektowne zdjęcie i uniknąć powszechnych błędów.

Na graczy czekają karty z pytaniami, które należy rozłożyć w odpowiednich miejscach na planszy. Połowę stanowią łatwe pytania dotyczące podstawowych zagadnień, a drugą połowę – trudne pytania na temat kwestii zaawansowanych. Dodatkowo zostały przygotowane zadania specjalne: zagadki, skąd pochodzi wybrany fragment zdjęcia oraz jaki efekt został zastosowany. Udzielanie poprawnych odpowiedzi pozwoli graczom przesuwać się ku mecie – oczywiście wygrywa osoba, która pierwsza na nią dotrze.

Dzięki zadaniom dodatkowym i rozbudowanemu zestawowi 50 kart z pytaniami, w grę można grać wielokrotnie i za każdym razem dowiadywać się czegoś nowego czy też utrwalać swoją wiedzę. Wszystkie poprawne odpowiedzi Jacek Bonecki umieścił w instrukcji. Dzięki „Tajemnicom fotografii” gracze dowiedzą się m.in.:
 w jaki sposób uniknąć efektu czerwonych oczu,
 jak odpowiednio kadrować zdjęcia,
 do czego służy migawka,
 co zrobić, by kolory na fotografii wyglądały naturalnie,
 za co odpowiada przesłona.

„Tajemnice fotografii” pozwolą nie tylko poszerzyć wiedzę, ale też w wartościowy czas spędzić czas z bliskimi. Dodatkowo gra jest odpowiednia dla dzieci już od 10 roku życia, dzięki czemu daje najmłodszym możliwość zapoznania ze sztuką fotografii w lekkiej i przystępnej formie. Zdobytą w grze wiedzę teoretyczną warto wypróbować w praktyce – wystarczy sięgnąć po aparat fotograficzny czy smartfon i szukać doskonałych ujęć w otaczającym świecie.

Gra ilustrowana jest autorskimi zdjęciami z podróży dookoła globu, prezentującymi dzikie zwierzęta, miejskie panoramy, naturalne pejzaże, pędzące pojazdy czy portrety napotkanych osób. Na graczy czekają również dodatkowe materiały multimedialne, dostępne dzięki aplikacji Tap2C i technologii rozszerzonego obrazu. Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna umożliwiająca dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku. Pozwala m.in. na oglądanie dodatkowych ukrytych treści, takich jak galerie zdjęć czy materiały wideo, a także na pobieranie kuponów rabatowych bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikację można pobrać bezpłatnie z Google Play i AppStore. Edipresse Książki korzysta z aplikacji w swoich projektach.

„Tajemnice fotografii” należą do kolekcji autorskiej, na którą składają się również: książka „Podróżnik fotograficzny”, gra planszowa „Mój Dakar”, gry edukacyjne memory „Pojazdy” i „Zwierzęta” oraz „Puzzle Pojazdy” w pięciu wzorach: „Raptor”, „Quad”, „Polaris”, „Motocykl” i „Ciężarówka”.

Patroni:
logo partnerzy

Do kupienia w Bonecki Shop

Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań.  (więcej…)


dane kontaktowe

 

info@bonecki.com

facebook.com/JacekBoneckiPhotography

instagram.com/jacekbonecki/

 

BONECKI SHOP

W sklepie możesz kupić wszystkie produkty

z mojej autorskiej kolekcji z autografem

i indywidualną dedykacją.

wszelkie prawa zastrzeżone - 2016 - Jacek Bonecki Photography

made by station75.com