Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań. 

Przygotowałem dla Was kalendarz fotograficzny ze wspaniałymi zdjęciami z całego świata oraz praktycznymi poradami jak robić zdjęcia w różnych miejscach i warunkach, o każdej porze roku, dnia i nocy. Dzielę się w kalendarzu moim zamiłowaniem do rejestrowania rzeczywistości za pomocą aparatu oraz pasją, która stała się moją pracą i sposobem na życie. Postaram się  zarazić Was moim fotograficznym hobby, choć mam nadzieję, że sami złapiecie bakcyla i nie zechcecie już nigdy wyleczyć się z tej „choroby” zwanej fotografowaniem. Chciałbym by mój kalendarz towarzyszył Wam przez kolejnych 365 dni oraz był inspiracją do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań. Na Nowy Rok życzę Wam samych udanych kadrów!

 

 

Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań.  (więcej…)


dane kontaktowe

 

info@bonecki.com

facebook.com/JacekBoneckiPhotography

instagram.com/jacekbonecki/

 

BONECKI SHOP

W sklepie możesz kupić wszystkie produkty

z mojej autorskiej kolekcji z autografem

i indywidualną dedykacją.

wszelkie prawa zastrzeżone - 2016 - Jacek Bonecki Photography

made by station75.com