Autorska kolekcja gier edukacyjnych Jacka Boneckiego

Autorska kolekcja memory Jacka Boneckiego – Zabawa w zapamiętywanie fotografii

Ceniony fotograf i podróżnik Jacek Bonecki przygotował pierwszą w Polsce fotograficzną kolekcję gier edukacyjnych memory w dwóch kategoriach: Pojazdy i Zwierzęta. Gry pozwolą rozwijać koncentrację i pamięć oraz zdobywać wiedzę o świecie. To także okazja do zabawy z całą rodziną i nauki języka angielskiego. Memory ukazały się nakładem Edipresse Książki.

Jacek Bonecki jest artystą, fotografem, operatorem filmowym, dziennikarzem i podróżnikiem. Pisze książki, kręci filmy, prezentuje fotografie podczas wystaw w Polsce i na świecie. Jest jurorem w największych konkursach fotograficznych. Z wielkim zaangażowaniem popularyzuje fotografię wśród masowej publiczności i chętnie podejmuje się nowych wyzwań w tej dziedzinie. Tym chętniej wzbogacił swoje artystyczne portfolio o wyjątkową propozycję dla dzieci – gry edukacyjne memory PojazdyZwierzęta, oparte o fotografie artysty, które są pierwszym takich projektem w Polsce.

Memory Pojazdy to efekt motoryzacyjnej pasji Jacka Boneckiego, który wielokrotnie brał udział w ekspedycjach i rajdach w różnych miejscach świata. Nie zabrakło zdjęć z legendarnego Rajdu Dakar, który Jacek Bonecki jako jedyny polski fotograf dokumentuje od kilkunastu lat. Udało mu się  uchwycić na zdjęciach nie tylko maszyny pędzące przez zachwycające krajobrazy, ale też pasję i rywalizację zawodników oraz życie spotykanych tubylców.  Dzięki aplikacji TAP2C gra jest wzbogacona o wiele zdjęć Jacka z tego największego na świecie rajdu, a angielska wersja językowa pozwala dzieciom uczyć się poprzez zabawę. To doskonała pozycja dla wszystkich fanów sportów motorowych, ale też dzięki wyjątkowym fotografiom – wspaniałych przeżyć estetycznych. Grę rekomendują zawodnicy rajdowi: Jarosław Kazberuk i Robin Szustkowski.

W grze memory Zwierzęta Jacek Bonecki zaprasza do wspólnej nauki o faunie naszej planety. Prezentuje zwierzęta z różnych zakątków świata w ich naturalnym środowisku, m.in. sowę, małpę, dromadera, żurawia czy jaszczurkę. Dodatkowo gra jest dostępna w wersji polsko-angielskiej, dzięki czemu cała rodzina może poprzez zabawę uczyć się nowego języka.

Memory ćwiczy pamięć, koncentrację i koordynację ruchowo-wzrokową. To również gra towarzyska, która dostarczy dużo rozrywki całej rodzinie – jest bowiem odpowiednia dla dzieci już od 3. roku życia. Rozgrywka polega na odnajdywaniu kart, które tworzą parę. Gracz odsłania 2 karty i jeśli pasują one do siebie, zdejmuje je z planszy. Jeśli nie, karty zostają odwrócone z powrotem. Celem gracza jest zdjęcie wszystkich 24 par kart przy jak najmniejszej liczbie prób.

Kolekcja memory została wzbogacona o wirtualne galerie dodatkowych fotografii autorstwa Jacka Boneckiego. Ekskluzywne treści multimedialne są dostępne w aplikacji Tap2C po zeskanowaniu pudełka. Tap2C to aplikacja mobilna, która umożliwia dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku, np. galerii zdjęć i wideo czy kuponów rabatowych, które można pobrać bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play i Appstore. Edipresse Książki korzysta z Tap2C w swoich projektach

Autor: Edipresse

KUP GRĘ MEMORY POJAZDY

KUP GRĘ MEMORY ZWIERZĘTA

Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań.  (więcej…)


dane kontaktowe

 

info@bonecki.com

facebook.com/JacekBoneckiPhotography

instagram.com/jacekbonecki/

 

BONECKI SHOP

W sklepie możesz kupić wszystkie produkty

z mojej autorskiej kolekcji z autografem

i indywidualną dedykacją.

wszelkie prawa zastrzeżone - 2016 - Jacek Bonecki Photography

made by station75.com