Gra planszowa „Mój Dakar” z kolekcji Jacka Boneckiego

Jesteś gotów przeżyć niezapomnianą rajdową przygodę i poczuć emocje rodem z Dakaru? Takich wrażeń dostarczy gra planszowa „Mój Dakar” Jacka Boneckiego. To propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają rywalizację i ściganie po planszy. Gra ukazała się 28 grudnia nakładem Edipresse Książki.

Jacek Bonecki przeniósł na planszę najdłuższy i najbardziej niebezpieczny rajd terenowy na świecie. Nie trzeba mieć prawa jazdy czy licencji – wystarczy grono od dwóch do czterech osób powyżej 4. roku życia, by wziąć udział w motoryzacyjnej przygodzie.

Tę wyjątkową grę rekomendują dwaj kierowcy rajdowi, którzy wielokrotnie uczestniczyli w rajdzie Dakar – Jarosław Kazberuk i Robin Szustkowski.

Przed uczestnikami gry „Mój Dakar” stoi takie samo zadanie, jak przed zawodnikami prawdziwego wyścigu. Trzeba jak najszybciej pokonać wyznaczoną trasę od Limy, przez Peru i Chile, aż do Buenos Aires. Gracze, podobnie jak w prawdziwym Rajdzie Dakar, mogą wybrać pojazd, jakim chcą się ścigać – quad, motocykl, samochód osobowy lub samochód ciężarowy.

Podczas rozgrywki zdarzyć się może niemal wszystko, a każdy rzut kostką może przynieść coś zaskakującego. Jak na prawdziwym Rajdzie Dakar, nigdy nie wiadomo, co czeka za pustynną wydmą. Uczestników mogą spotkać poważne kłopoty, takie jak awaria lub wypadek, które mogą skutkować odpadnięciem z gry czy powrotem na start. Dotarcie na metę opóźniają nie tylko trudności typu zakopanie się w piachu, złapanie gumy, brak paliwa, wywrócony pojazd czy przegrzanie silnika, ale też warunki pogodowe – mgła, ulewa, kurz. Uczestnicy mogą też otrzymać bonusy przyznawane za bezpieczną jazdę, np. ominięcie niebezpiecznej drogi, na której rozbił się inny pojazd, dotarcie do serwisu w odpowiednim momencie czy udzielenie pomocy rywalowi w potrzebie.

Plansza ilustrowana jest niezwykłymi i dynamicznymi zdjęciami Jacka Boneckiego z Rajdu Dakar. Gra jest dostępna w polsko-angielskiej wersji językowej, dzięki czemu umożliwia naukę obcego języka poprzez zabawę.

To wspaniale, że taka gra powstała po raz pierwszy w Polsce. Odkąd mam syna, z dużym zaangażowanie obserwuję wszelkie nowości dla dzieci. Na Dakarze byłem wiele razy. Teraz będę mógł w zaciszu domowym pojechać tam razem z moim synem. „Mój Dakar” zajmie najważniejsze miejsce na półce z zabawkami. – Jarek Kazberuk.

Gra została wzbogacona o wirtualne galerie dodatkowych fotografii Jacka Boneckiego z największego na świecie rajdu. Ekskluzywne treści multimedialne są dostępne w innowacyjnej aplikacji mobilnej Tap2C. Dzięki temu „Mój Dakar” to propozycja nie tylko dla fanów gier planszowych, ale też dla miłośników fotografii i sportów motoryzacyjnych.

KUP GRĘ „MÓJ DAKAR”

Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań.  (więcej…)


dane kontaktowe

 

info@bonecki.com

facebook.com/JacekBoneckiPhotography

instagram.com/jacekbonecki/

 

BONECKI SHOP

W sklepie możesz kupić wszystkie produkty

z mojej autorskiej kolekcji z autografem

i indywidualną dedykacją.

wszelkie prawa zastrzeżone - 2016 - Jacek Bonecki Photography

made by station75.com