„Przystanek Dakar. Rajd okiem fotografa”

O największym rajdzie świata opowiadało już wielu. „Przystanek Dakar. Rajd okiem fotografa” jest historią jakże różną od pozostałych, bo widzianą oczyma artysty. W tej książce zdradzam często niedostrzegane kulisy Dakaru. Opowiadam o ludziach drugiego planu, o których media milczą, choć bez nich nie byłoby tego rajdu. Dzięki wyjątkowym fotografiom i niepozbawionym humoru opisom zabieram Was w nieprawdopodobną podróż po wspaniałych krajobrazach Ameryki Południowej, często niedostępnych dla zwykłych zjadaczy chleba. Opowieść okraszona komentarzami polskich zawodników jest także doskonałym podręcznikiem dla wszystkich podglądających rzeczywistość przez wizjer aparatu fotograficznego. Kontynuując cykl, który rozpoczęła moja pierwsza książka „Fotograf w podróży”, zdradzam pasjonatom tajemnice swojego warsztatu i zwracam uwagę na techniczne aspekty fotografii rajdowej. Książka jest dostępna dla również dla obcokrajowców, ponieważ została wydana w polsko-angielskiej wersji językowej.

Jacek Bonecki to swego rodzaju wariat, artysta i człowiek, który od zawsze zaskakiwał mnie swoim sposobem postrzegania otoczenia. Od pierwszych lat, kiedy zobaczyłem jego zdjęcia, byłem zachwycony i twierdziłem zawsze, że są to najlepsze zdjęcia wykonane na Dakarze. Ktoś, kto tyle lat jeździ na Dakar, powinien dawno już stracić wrażliwość, a jemu nigdy nie wyczerpują się tematy, dlatego zawsze czekam na to, co Jacek nowego wymyśli, w jaki sposób uchwyci kolejny rajd.  Jego widok z aparatem nieraz poprawia nam humor.

Jarosław Kazberuk, kierowca rajdowy

KUP KSIĄŻKĘ „PRZYSTANEK DAKAR”

Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań.  (więcej…)


dane kontaktowe

 

info@bonecki.com

facebook.com/JacekBoneckiPhotography

instagram.com/jacekbonecki/

 

BONECKI SHOP

W sklepie możesz kupić wszystkie produkty

z mojej autorskiej kolekcji z autografem

i indywidualną dedykacją.

wszelkie prawa zastrzeżone - 2016 - Jacek Bonecki Photography

made by station75.com