Spotkanie w fotografią w kinie Praha 27 kwietnia godz. 20.30

_DSC5314x

W ŚRODĘ, 27 kwietnia o godz 20:30 zapraszam na kolejny pokaz Passion4travel.pl w Kinie Praha. To będzie wieczór dla miłośników podróży, motor sportu i fotografii.

Zaprezentuje fotografie, wykonane na przestrzeni ostatnich kilku lat podczas rajdu Dakar w Ameryce Południowej, a więc w Chile, Argentynie czy Peru oraz podczas takich wydarzeń jak Abudhabi Dessert Chalange, Rallye du Maroc, Rajd Qataru, Brazylii, Sardynii, Egiptu i innych egzotycznych krajów. Opowiem o specyfice podróżowania z aparatem fotograficznym w wymienionych krajach, zwracając uwagę na to jak przygotować się do takiej wyprawy oraz jakie w tych miejscach czekają nas niespodzianki, nawet jeśli nie jesteśmy fanami motorsportu.

Tak o imprezie piszą organizatorzy: W wyjątkową podróż zabierze nas Jacek Bonecki – najsłynniejszy polski fotograf rajdowy, który dokumentował nie tylko wszystkie rajdy terenowe rangi Pucharu Świata, ale przede wszystkich kilkunastokrotnie uczestniczył w największym i najtrudniejszym na świecie rajdzie Dakar. Jego fotografie doczekały się wielu publikacji, także książkowych, a to dzięki temu, że potrafi w sposób mistrzowski utrwalać nie tylko rywalizację sportową, ale także niedoceniane i często niedostrzegane kulisy rajdowe, emocje jakie im towarzyszą, przepiękne krajobrazy spotykane na trasach rajdów, czy też wyjątkowych kibiców.

Kalendarz na 365 dni nowego 2017 roku

W 2017 roku czeka Was 365 dni pełnych wspaniałych fotografii, które – mam nadzieję – zainspirują do wielu podróży i podejmowania nowych wyzwań.  (więcej…)


dane kontaktowe

 

info@bonecki.com

facebook.com/JacekBoneckiPhotography

instagram.com/jacekbonecki/

 

BONECKI SHOP

W sklepie możesz kupić wszystkie produkty

z mojej autorskiej kolekcji z autografem

i indywidualną dedykacją.

wszelkie prawa zastrzeżone - 2016 - Jacek Bonecki Photography

made by station75.com